Acer--->ERA-A047 19V 1.58A (30W) 1.7mm\5.5mm NB ADAPTÖR
 
Ürün Kodu
Marka Tochi
Stok Adedi 2
Kargo bilgisi Kargo Bedava
Ürün Bilgisi Ürün hiç kullanılmamış,açılmamış sıfır ambalajındadır. Stok fazlası ve garanti kapsamından çıkmış üründür.
Garanti Yok
Fiyat TL (KDV Dahil)
 
 Adet      

Nunc tincidunt jQuery UI Tabs - Default functionality

  • Volt19V
  • Amper1.58A
  • Uç Kalınlığı1.7mm-5.5mm
  • Uyumlu MarkaAcer

  • Durumu Sıfır



Uyumlu Ürün Kodu:

PA-1300-04 , 
AP03003001832F
HP-A0301R3

Dell Part No:
LC.ADT00.006, 
PP39S, 
Y200J, 
330-2063

Devamı...

ACER Aspire One AOD250-0Bb
ACER Aspire One AOD250-0BGb
ACER Aspire One AOD250-0BGk
ACER Aspire One AOD250-0BGr
ACER Aspire One AOD250-0BGw
ACER Aspire One AOD250-0Bk
ACER Aspire One AOD250-0Br
ACER Aspire One AOD250-0Bw
ACER Aspire One AOD250-1014
ACER Aspire One AOD250-1016
ACER Aspire One AOD250-1025
ACER Aspire One AOD250-1070
ACER Aspire One AOD250-1085
ACER Aspire One AOD250-1105
ACER Aspire One AOD250-1114
ACER Aspire One AOD250-1116
ACER Aspire One AOD250-1124
ACER Aspire One AOD250-1146
ACER Aspire One AOD250-1151
ACER Aspire One AOD250-1165
ACER Aspire One AOD250-1185
ACER Aspire One AOD250-1190
ACER Aspire One AOD250-1197
ACER Aspire One AOD250-1227
ACER Aspire One AOD250-1261
ACER Aspire One AOD250-1289
ACER Aspire One AOD250-1325
ACER Aspire One AOD250-1326
ACER Aspire One AOD250-1341
ACER Aspire One AOD250-1357
ACER Aspire One AOD250-1371
ACER Aspire One AOD250-1383
ACER Aspire One AOD250-1417
ACER Aspire One AOD250-1424
ACER Aspire One AOD250-1428
ACER Aspire One AOD250-1440
ACER Aspire One AOD250-1441
ACER Aspire One AOD250-1486
ACER Aspire One AOD250-1515
ACER Aspire One AOD250-1517
ACER Aspire One AOD250-1538
ACER Aspire One AOD250-1544
ACER Aspire One AOD250-1580
ACER Aspire One AOD250-1584
ACER Aspire One AOD250-1604
ACER Aspire One AOD250-1610
ACER Aspire One AOD250-1613
ACER Aspire One AOD250-1622
ACER Aspire One AOD250-1624
ACER Aspire One AOD250-1633
ACER Aspire One AOD250-1689
ACER Aspire One AOD250-1694
ACER Aspire One AOD250-1695
ACER Aspire One AOD250-1706
ACER Aspire One AOD250-1727
ACER Aspire One AOD250-1738
ACER Aspire One AOD250-1742
ACER Aspire One AOD250-1762
ACER Aspire One AOD250-1838
ACER Aspire One AOD250-1842
ACER Aspire One AOD250-1916
ACER Aspire One AOD250-1924
ACER Aspire One AOD250-1955
ACER Aspire One AOD250-1958
ACER Aspire One AOD250-1962
ACER Aspire One AOD250-1986
ACER Aspire One AOD250-1990
ACER Aspire One AOD250-1996
ACER Aspire One AOP531-1791

ACER Aspire One D250
ACER Aspire One D250 - 10.1"

ACER Aspire One P531h - 10.1"

ACER Aspire One Pro 531
ACER Aspire One Pro 531h-06k
ACER Aspire One Pro 531h-0Bk


ACER Aspire One ZG5 (Linux)

Dell İnspiron Mini 9, 
Dell İnspiron Mini 10, 
Dell İnspiron Mini 12
Dell İnspiron 910 
Dell İnspiron 1210 

Casper M450
 

Uyumlu Modeller:

Acer Aspire one 8GB 8.9'' Laptop Serisi

ACER Aspire One A110-AB 
ACER Aspire One A110-1295 

ACER Aspire One A110X 

ACER Aspire One A110L 

ACER Aspire One A150-Aw 
ACER Aspire One A150-Bb 
ACER Aspire One A150-Bb1 
ACER Aspire One A150-1006 
ACER Aspire One A150-1049 
ACER Aspire One A150-1126 
ACER Aspire One A150-1249 
ACER Aspire One A150-1447 
ACER Aspire One A150-1890 

ACER Aspire One A150L 

ACER Aspire One A150X 

ACER Aspire One AO531
ACER Aspire One AO531h-1077
ACER Aspire One AO531h-1440
ACER Aspire One AO531h-1766

ACER Aspire One AO751h-1021
ACER Aspire One AO751h-1080
ACER Aspire One AO751h-1145
ACER Aspire One AO751h-1153
ACER Aspire One AO751h-1192
ACER Aspire One AO751h-1196
ACER Aspire One AO751h-1211
ACER Aspire One AO751h-1259
ACER Aspire One AO751h-1273
ACER Aspire One AO751h-1279
ACER Aspire One AO751h-1346
ACER Aspire One AO751h-1351
ACER Aspire One AO751h-1373
ACER Aspire One AO751h-1378
ACER Aspire One AO751h-1401
ACER Aspire One AO751h-1442
ACER Aspire One AO751h-1522
ACER Aspire One AO751h-1534
ACER Aspire One AO751h-1545
ACER Aspire One AO751h-1611
ACER Aspire One AO751h-1885
ACER Aspire One AO751h-1893
ACER Aspire One AO751h-1948
ACER Aspire One AO751h-52Bb
ACER Aspire One AO751h-52Bk
ACER Aspire One AO751h-52Br
ACER Aspire One AO751h-52Bw
ACER Aspire One AO751h-52Yb
ACER Aspire One AO751h-52Yk
ACER Aspire One AO751h-52Yr
ACER Aspire One AO751h-52Yw

ACER Aspire One AOA110-1283 
ACER Aspire One AOA110-1295 
ACER Aspire One AOA110-1137 
ACER Aspire One AOA110-1588
ACER Aspire One AOA110-1722 
ACER Aspire One AOA110-1626 
ACER Aspire One AOA110-183 
ACER Aspire One AOA110-1982 
ACER Aspire One AOA110-1834

ACER Aspire One AOA150-Ab 
ACER Aspire One AOA150-1001 
ACER Aspire One AOA150-1029 
ACER Aspire One AOA150-1049 
ACER Aspire One AOA150-1068
ACER Aspire One AOA150-1126 
ACER Aspire One AOA150-1178 
ACER Aspire One AOA150-1140 
ACER Aspire One AOA150-1359
ACER Aspire One AOA150-1405 
ACER Aspire One AOA150-1435 
ACER Aspire One AOA150-1447
ACER Aspire One AOA150-1505 
ACER Aspire One AOA150-1553 
ACER Aspire One AOA150-1555 
ACER Aspire One AOA150-1570 
ACER Aspire One AOA150-1635 
ACER Aspire One AOA150-1649 
ACER Aspire One AOA150-1672 
ACER Aspire One AOA150-1690
ACER Aspire One AOA150-1706 
ACER Aspire One AOA150-1777 
ACER Aspire One AOA150-1784 
ACER Aspire One AOA150-1786
ACER Aspire One AOA150-1840 
ACER Aspire One AOA150-1887 
ACER Aspire One AOA150-1905 
ACER Aspire One AOA110-1995

ACER Aspire One AOD150-1044
ACER Aspire One AOD150-1125
ACER Aspire One AOD150-1165
ACER Aspire One AOD150-1186
ACER Aspire One AOD150-1197
ACER Aspire One AOD150-1240
ACER Aspire One AOD150-1322
ACER Aspire One AOD150-1462
ACER Aspire One AOD150-1577
ACER Aspire One AOD150-1587
ACER Aspire One AOD150-1606
ACER Aspire One AOD150-1647
ACER Aspire One AOD150-1669
ACER Aspire One AOD150-1739
ACER Aspire One AOD150-1860
ACER Aspire One AOD150-1920
ACER Aspire One AOD150-1B
ACER Aspire One AOD150-1Bb
ACER Aspire One AOD150-1Bk
ACER Aspire One AOD150-1Br
ACER Aspire One AOD150-1Bw

Yeni Sayfa 1

    

     

HESAP BİLGİLERİ

      Bankalarla olan anlaşmalarımız sonuçlanana kadar havale sistemi ile çalışmaktayız.
En kısa sürede anlaşmalarımız sonuçlandığında kredi kartı ile satışlarımız başlayacaktır.
Anlayışınız için Teşekkür ederiz.

      Almış olduğunuz ürünün bedelini aşağıdaki hesap numarasına havale edip dekontu ve varsa kargo tercihinizi satis@ercombilgisayar.com.tr ye mail attığınızda siparişiniz ilk kargo saatine yetiştirilip yollanacaktır.

 

HESAP BİLGİLERİ

 

TL Hesabı    
Şube adı : Çerkezköy
Şube kodu : 1540
Hesap Numarası : 0753171
Hesap Sahibi : Erdinç Ökmener
IBAN Numarası : TR45 0006 4000 0011 5400 7531 71
 
 

2 gün içerisinde ödemesi yapılmayan siparişler otomatik olarak sistemden silinecektir.