Untitled
Slideshow javascript
  • endüstriyel kart tamiri
  • Notebook Tamiri
  • Notebook Chipset/Adaptör tamiri
  • Lcd/Led Monitör tamiri
  • Orjinal-Oem-2. el Parça Satışı
  • tablet tamiri panel/şarj değişimi
  • web tasarim ve program hizmetleri
  • Her marka yazici orjinall / muadil toner kartuş satışı
  • html5 slider
  • sunucu hizmetleri
endustriyel kart tamiri1 Notebook Tamiri2 Notebook Chipset/Adaptör tamiri3 Lcd/Led Monitör tamiri4 Orjinal-Oem-2. el Parça Satışı5 tablet tamiri panel/şarj değişimi6 web tasarim ve program hizmetleri7 Her marka yazici orjinall / muadil toner kartuş satışı8 yazilim çözümlerimiz9 sunucu hizmetleri10
slideshow javascript by WOWSlider.com v8.8

Ana Sayfa

Yeni Sayfa 2

     

FIRSAT ÜRÜNLERİ

FIRSAT ÜRÜNLERİ

Nav Accordion Example

Yeni Sayfa 1

Sitemizde

102 Kategoride
231 Adet ürün bulunmaktadır.
Ürünlerimiz hergün güncellenmektedir.
Ercom bilgisayar web sayfalarına hoş geldiniz

YAZILIM GELİŞTİRME ÇÖZÜMLERİ

    Ercom Bilgisayar uzman yazılım ekibi aracılığıyla ilgili kurum için ayrıntılı bir analiz çalışması yapılır ve sistem mimarisi tasarlanır. En verimli sonucu üretebilmek için, kullanılacak platform ve teknolojiler seçilir. Gelişmiş Web Teknolojilerini kullanarak, ölçeklenebilir uygulamalar geliştirmektedir. İster Web tabanlı isterse server tabanlı her türlü yazılımlarınız ercom bilgisayarın uzman yazılım kadrosu ile size en iyi hizmeti vermektedir.


 

 YAZILIM DANIŞMANLIĞI

Kurumlara Bilişim Teknolojileri faaliyetlerinin yönetilmesi konusunda, farklı platform ve teknolojilerde Uygulama Geliştirme Danışmanlığı hizmetini sunmaktayız.

WEB TASARIM VE WEB PROGRAMLAMA

    Web tasarım uzmanlar tarafından yapılmalıdır! Firmanızın internette yüzü olan web sitenizin görünümü ve alt yapısı çok önemlidir. Kurumsal kimliğinizin oluşturulması, kimliğin ve kurum ruhunun web sitenizde en iyi bicimde yansıtılması çok önemlidir.Her gün daha fazla insan Internet erişimine sahip oluyor. Bununla birlikte her gün daha fazla web sitesi bu insanlara sunuluyor.

    Yani, hem daha geniş bir kitleye ulaşmak, hem de rakiplerinizin arasından sıyrılmak durumundasınız.


    Müşteri , tasarımın her aşamasını sadece kendisine verilen bir adres üzerinden takip etme şansına sahiptir. Bu sayede web sitesinin tasarım aşamalarını adım adım kontrol edebilir, gerekli yerlerde düzeltmeler yaptırabilir ve kendi isteklerini belirtebilir.

    Web tasarımlarımızda, NT ve Linux tabanlı sunucularda Internet için en gelişmiş sistemler  olan ASP, .NET  ve PHP teknolojileri kullanılmaktadır. Ayrıca Flash ile de site tasarımlarımız mevcuttur.

Aşağıda  site tasarımlarında üzerinde önemle durduğumuz noktalar yer almaktadır.

1- Görsellik:Web sitelerinde göze hoş gelmek ve ziyaretçilerin beğenisini kazanmak önemlidir. Biz bu önemin bilincinde çözümler sunmak için sizlerden gelecek tüm talepleri karşılamak amacındayız.

2- İşlevsellik & Verimlilik:Web sitelerinin esas amacı firma ve ürünlerinizin en kısa yoldan ve uygun anlatımlarla ziyaretçilere sunulmasıdır. Burada yakalanacak başarı sitenizin hem işlevselliğini hem de verimliliğini arttıracaktır.

3- Etkileşim:Ziyaretcilerin edinmek istedikleri bilgiler etkileşimli olarak iletilebilmelidir. Etkileşimli araçlara mutlaka yer verilmeli ve ziyaretçilerin faydalanması sağlanmalıdır.

4- Güncellik & Esneklik:Tasarım ve site içeriği bir kez hazırlanıp unutulmamalı , periyodik olarak güncellenmeli ve iyileştirme çalıştırmaları yapılmalıdır.


Microsoft
Lisanslama

 

    Ercom Bilgisayar olarak Microsoft Yazılımları tarafında kurumunuz için en uygun ve maliyet avantajlı olacak lisanslama modellerinin belirlenmesi, mevcut kampanya ve özel şartlardan en doğru biçimde yararlanmanız için gerekli lisanslama danışmanlık, lisans projelendirme ve mevcut lisanslarınızın envanterinin çıkarılması ile ilgili hizmetler sağlamaktayız.

    Microsoft'un OEM, OPEN, OVA, SELECT lisanslama modellerinden kurumunuzun ihtiyaçları, ileriye yönelik olarak planlamaları ve oluşabilecek lisans ihtiyaçları değerlendirilerek en uygun lisanslama metodu belirlendikten sonra maliyetlendirme çalışmaları yapılarak Microsoft tarafından da oluşturulabilecek en uygun fiyatların alınması sağlanır. Kurumların talep etmesi doğrultusunda yeni lisansların sistemlere kurulması hizmetleride sağlanabilmektedir.

 

Hakkımızda

Kullanıcı

Gizlilik

Bizi Takip edin

* Neden ERCOM
* Hedeflerimiz
* Vizyonumuz
* Değerlerimiz
* Kalite Politikamız
* Üye Girişi
* Yeni Üyelik
* Sipariş Geçmişim
* Hesabım

 
* Hesap Bilgileri
* Teslimat Bilgileri
* Gizlilik İlkeleri
* Mesafeli Satış Sözleşmesi