Untitled
Slideshow javascript
  • endüstriyel kart tamiri
  • Notebook Tamiri
  • Notebook Chipset/Adaptör tamiri
  • Lcd/Led Monitör tamiri
  • Orjinal-Oem-2. el Parça Satışı
  • tablet tamiri panel/şarj değişimi
  • web tasarim ve program hizmetleri
  • Her marka yazici orjinall / muadil toner kartuş satışı
  • html5 slider
  • sunucu hizmetleri
endustriyel kart tamiri1 Notebook Tamiri2 Notebook Chipset/Adaptör tamiri3 Lcd/Led Monitör tamiri4 Orjinal-Oem-2. el Parça Satışı5 tablet tamiri panel/şarj değişimi6 web tasarim ve program hizmetleri7 Her marka yazici orjinall / muadil toner kartuş satışı8 yazilim çözümlerimiz9 sunucu hizmetleri10
slideshow javascript by WOWSlider.com v8.8

Ana Sayfa

Yeni Sayfa 2

     

FIRSAT ÜRÜNLERİ

FIRSAT ÜRÜNLERİ

Nav Accordion Example

Yeni Sayfa 1

Sitemizde

102 Kategoride
231 Adet ürün bulunmaktadır.
Ürünlerimiz hergün güncellenmektedir.
Ercom bilgisayar web sayfalarına hoş geldiniz

PROJE DANIŞMANLIK-YÖNETİM VE EĞİTİM HİZMETLERİ
 

ŞİRKET GEREKSİNİMLERİ

   
Günümüz şirketlerinin ortak paydası yeni stratejilere ve trendlere çabuk adapte olmak, sürekli iş süreçlerini, yatırımlarını ve operasyon methotlarını revize ederek, yatırımlarının geri dönüşlerini ve iş alanlarındaki yenilikleri çabuk ve hızlı şekilde takip ederek, günümüz koşullarında sert geçen rekabet ortamında şirketlerini daha ileriye götürecek veya en azından geride kalmalarını engelleyecek adımları atmaya çalışmaktır. Rekabet, günümüzde lokal olmaktan çıkıp global boyutlara dayandığından firmaların doğru bilgiye çabuk ulaşma, çabuk yorumlama ve aksiyon almalarını gerektirmektedir. Bu şartlar BT sistemlerini ve altyapısını günümüzün vazgeçilmezleri arasına sokmaktadır.Ercom olarak bunun bilincindeyiz.

Bilgi Teknolojileri Danışmanlığı ve eğitimi

    Ercom olarak, Bilgi Teknolojileri konusunda firmalara danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Bilgi Teknolojileri dalında eğitimli ve tecrübeli  kadromuz ile firmanızın ihtiyacına uygun yüksek performanslı, optimum çözümler üretiyoruz. Bilgi Teknolojileri Danışmanlığı adı altında ihtiyacınız olan, Bilgisayar Donanım, Network Altyapı ve Satınalma, Yazılım intranet,portal,Uygulama ve Veritabanı Geliştirme, Sistem Bakım ve Destek, Web Tasarım ve E-Ticaret,interaktif cd,elektronik katalog, Eğitim Hizmetleri konularında ihtiyacınız olan en verimli çözüme ulaşabilmeniz için size yol gösteriyoruz. Bilgi Teknolojileri 'nin her dalında ürettiğimiz çözümlerin kazandırdığı tecrübeler ışığında, öncelikle kendi bünyemizde size çözümler üretiyoruz. Outsource edilecek projelerde ise sizin adınıza projenizi temsil ediyor, 3. firmalar ile sizin adınıza görüşüyor ve yapılandırıyoruz. Proje analizi konusundaki bilgi ve tecrübelerimiz ile ihtiyacınıza uygun çözümlerin üretilebilmesi için siz ve outsource edilen firma arasında sağlam bir köprü oluşturuyoruz.
   
Maddi imkanlar ve teknoloji arasındaki denge gözetilerek bütçeye uygun çözümlerin üretilmesi üzerinde titizlikle durduğumuz bir konudur. Ayrıca işin doğası gereği müşterimizin sektöründe olan teknolojik gelişmeler takip edilerek raporlanır.En önemlisi de tüm bu faaliyet alanlarında gerçekleştirdiğimiz projelerin en verimli kullanılabilmesi için son kullanıcıya yine uzman kadromuz tarafından eğitimleri verilmekte,eğitimlerin sonucu titizlikle takip edilmektedir.

Sistem Analizi

    Yapılan veya yapılması planlanan işlerin sisteminin kurulması için gerekli analizler tarafımızdan gerçekleştirilerek rapor formatında müşterilerimize sunulmaktadır. Ayrıca analiz sonrası isteğe bağlı olarak yapılan tetkiklerle analizin işe uygunluğu ve işin analize uygunluğu denetlenmekte ve geri beslemeleri yapılmaktadır.

Anahtar Teslim Projeler

    Yazılımlara uymak yerine yazılımların size uymasını düşünüyorsanız, çok özel bir iş için olmayan bir yazılıma ihtiyacınız varsa, Birden fazla yazılım arasında entegrasyona gitmek ve ara çözümleri üretmek gerekiyorsa bizimle temasa geçmenizin zamanı gelmiş demektir. Özel çözümler üretmek bizim işimiz.


 

Hakkımızda

Kullanıcı

Gizlilik

Bizi Takip edin

* Neden ERCOM
* Hedeflerimiz
* Vizyonumuz
* Değerlerimiz
* Kalite Politikamız
* Üye Girişi
* Yeni Üyelik
* Sipariş Geçmişim
* Hesabım

 
* Hesap Bilgileri
* Teslimat Bilgileri
* Gizlilik İlkeleri
* Mesafeli Satış Sözleşmesi